Publikacja "The System of education in Poland" już dostępna

THE-SYSTEM miniZachęcamy do zapoznania się z kolejną edycją publikacji „The System of Education in Poland". Ta bardzo popularna wśród anglojęzycznych użytkowników książka w przejrzysty i atrakcyjny sposób zapoznaje czytelnika z polskim systemem edukacji.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe

MENMinister Edukacji Narodowej poszukuje kandydatów na stanowisko dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe. Konkurs jest organizowany w związku z ogłoszoną przez Sekretarza Generalnego Szkół Europejskich procedurą rekrutacji na to stanowisko, planowane do obsadzenia od dnia 1 września 2015 r.

Czytaj więcej...

Międzynarodowa wystawa nt. „Świat dzieciństwa”, „Moja rodzina”, „Świat w którym mieszkam”, „Moje marzenia”, „Uzbekistan, który ja znam”

W ramach V. Międzynarodowego Biennale Rysunku Dziecięcego „Radości Taszkientu”, które odbędzie się w dniach 15-19 grudnia br. w stolicy Uzbekistanu – Taszkiencie, planowana jest międzynarodowa wystawa nt. „Świat dzieciństwa”, „Moja rodzina”, „Świat w którym mieszkam”, „Moje marzenia”, „Uzbekistan, który ja znam”. Do udziału w Biennale zaproszeni są uczestnicy z Uzbekistanu i zagranicy w wieku 5-15 lat. Prace można przesyłać do organizatorów wystawy w Taszkiencie do 20 listopada 2014 r.

Więcej szczegółów organizacyjnych

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Atenach

Minister Edukacji Narodowej ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Atenach.

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowisko nauczyciela w Szkole Europejskiej w Luksemburgu

Minister Edukacji Narodowej poszukuje kandydatów do skierowania do pracy w charakterze nauczyciela wychowania przedszkolnego w Szkole Europejskiej w Luksemburgu.

Do konkursu przystąpić mogą nauczyciele dyplomowani, posiadający kwalifikacje do zajmowania danego stanowiska oraz dobrą znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Czytaj więcej...


01 ORE 02 ORPEG 03 CIE 04 CKE 05 IBE 06 KOWEZIU