Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Atenach

Minister Edukacji Narodowej ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Atenach.

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowisko nauczyciela w Szkole Europejskiej w Luksemburgu

Minister Edukacji Narodowej poszukuje kandydatów do skierowania do pracy w charakterze nauczyciela wychowania przedszkolnego w Szkole Europejskiej w Luksemburgu.

Do konkursu przystąpić mogą nauczyciele dyplomowani, posiadający kwalifikacje do zajmowania danego stanowiska oraz dobrą znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Czytaj więcej...

„Dzień Polsko-Niemiecki” pod hasłem „Dzień Wolności”

ulotkaOrganizacja „Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży" po raz czwarty zachęca szkoły i placówki oświatowe do udziału w kolejnej edycji inicjatywy „Dzień Polsko-Niemiecki", która przebiegać będzie pod hasłem Dzień Wolności.de | Tag der Freiheit.pl, w dniach 1-17 czerwca 2014 roku.

Czytaj więcej...

Akademia Erasmus+ - konferencja z udziałem wiceminister edukacji narodowej

FT5B8341- Sukces dotychczasowych programów edukacyjnych, jak i przyszłego programu Erasmus+ będzie mógł być mierzony kiedy ich beneficjenci znajdą swoje wymarzone miejsce na rynku pracy i bez trudu będą budować pozytywne relacje międzyludzkie – powiedziała wiceminister edukacji narodowej w trakcie konferencji prasowej, zorganizowanej przy okazji Akademii Erasmus+.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu

miniser Dudek- Wyzwanie dla Polski jest dwojakie: utrzymać wysiłek reform na wszystkich poziomach systemu edukacji, które już doprowadziły do znacznej poprawy kompetencji młodzieży, przy jednoczesnym zwiększeniu udziału dorosłych w różnych formach uczenia się przez całe życie, które pozwolą im doskonalić umiejętności – powiedziała w trakcie posiedzenia wiceminister edukacji Ewa Dudek.

Czytaj więcej...


01 ORE 02 ORPEG 03 CIE 04 CKE 05 IBE 06 KOWEZIU